תורידו לכם מהראש את הבגרות בלשון

קבלו עכשיו קורס אינטרנטי מוּבן בטירוף שיכין אתכם לבגרות בלשון 70% ברמה שלא האמנתם שאתם מסוגלים.

שמי יוחאי אורלן. אני מלמד עברית בתיכונים שונים כבר למעלה מ-10 שנים. כל פעם מחדש מרגש אותי לראות את האור שנדלק בעיניים של תלמידים שרגילים רק להיכשל בלשון, כבר שנים, ופתאום הם רואים שהם כן יכולים, שעם הסבר נכון שמותאם להם הם פשוט מבינים את זה.

לכן יצרנו, המורה התותח ד"ר רן לוסטיגמן ואני, קורס אינטרנטי של הכנה לבגרות בלשון.

עם הקורס הזה, אתם תגלו שאתם ממש מבינים ויודעים חומר, שרק לפני יומיים נראה לכם סינית. תופתעו מאוד לראות כמה מעט זמן זה ייקח. לבגרות תגיעו בתחושה של ביטחון של מישהו שיודע בדיוק מה הוא עושה.

זה קורס שמבוסס על סרטוני אנימציה מושקעים ברמות, שיטות מאוד מסודרות ומאות תרגולים עם פתרונות בוידאו, והוא מתאים לכל אחד.

זה כבר עבד למאות תלמידים ב-7 השנים האחרונות, וזה יעבוד גם בשבילכם.

או הכניסו אימייל:

הנה כמה תגובות, ממש טיפה מן הים, על קורס ההכנה שלי לבגרות בלשון ועל סרטוני היוטיוב שלי לקראתה. זה אולי יסביר לכם למה אני כל כך בטוח בתכנים שאני יוצר.

שוב תודה על הקורס חשבתי שאין לי יותר סיכוי בזמן הקצר שנשאר, אבל אני פה להוכיח לאנשים שלא האמינו שאני אצליח לסיים את הבגרויות ובמיוחד בשבילי. אז שוב תודה ואחלה יום.

אפי קולטש

...ההסבר כל כך פשוט ונעים שכדאי לך אפילו לתאם פגישה עם הוצאת ספרים שעובדת עם משרד החינוך ולבקש להכניס את השיטה שלך לתכנית הלימודים. באמת בהצלחה עם האתר ועם הקורסים!

ברכה סימן טוב

היי יוחאיהיה מצוין אין לי מילים גדולות מספיק להודות לךאני מודה לך כלכך על הערכה המדהימה הזאת ! אני בהחלט אמליץ עליה לכמה שיותר תלמידים.אין לי ספק שלשון הוא אחד המקצועות הדורשים תירגול והסברה שלרוב כתוצאה מחוסר הספק חומר של הכיתה עוברים מהר על הנושאים ואין ביכולתינו זמן לקלוט את הכול .הערכה שלך הצילה לי את הבגרות!!עמדתי לפניה על כ 52 ומתכונת חוזרת שביצעתי לאחר 3 שיעורים בלבד מהערכה שלך העלה אותי ל 70כמובן שלבגרות למדתי יותר.אם אחליט בכל אופן לגשת שנה הבאה לבגרות חוזרת אין לי ספק שאלמד מהערכה שלך.תודה רבה מכל הלב על ההשקעה והתרומה שלך לתלמידים

מיכאל ארז

שלום המורה יוחאי! היום קבלתי את ציון הבגרות ועברתי ב87! לא חשבתי שאני מסוגלת לעבור בציון כזה!! סיימתי עם לשון!! והכל הודות לקורס שלך! תודה רבה !!

נטלי דבורסקי  natidu@walla.com

כמה עולה התענוג?

שאלות שכולם שואלים:

בעיקר בשבילך. לא צריך שום ידע קודם: רק להיות מוכן להדביק את הטוסיק לכיסא לכמה שעות.

החומר עצמו – בערך 10 שעות של סרטונים מדהימים. ואז תרגולים (באתר) – עד שמבינים, זה משתנה מאדם לאדם.

הציון הממוצע שתלמידים בקורס קיבלו עד כה (אלה שטרחו לשתף אותי) הוא כ-75.
זה יותר טוב מהממוצע הארצי בלשון.
היו לא מעט תלמידים שקיבלו באזור ה-90, ואף יותר.
אהיה ישר ואומר שהקורס לא יכול להבטיח לכם 100%, וזה מפני שבבגרות בלשון קשה מאוד להוציא 100%. יש כמה נקודות שקשה מאוד ללמד, ובשביל לזכות בהן דרושה אינטלגנציה לשונית טבעית מאוד גבוהה.
למען ההגינות, יש לציין גם שההצלחה בחלק הבנת הנקרא – האנסין (ששווה כ-20 נק' בשאלון ה-70%) אינה מגיעה מהקורס אלא מיכולת הבנת הנקרא טבעית (שלרוב התלמידים יש אותה במידה כזו או אחרת ממילא).

חד משמעית לא. גם אם אין לך מושג בלשון, הקורס מתחיל מ-0 ויכול לעזור לך להשלים את כל מה שצריך כדי להגיע לרמה של הכיתה, ואפילו לעקוף אותה בסיבוב.

יכול להיות. צורת הלמידה הזאת אכן לא מתאימה לכל אחד.
אבל זה לא עניין של איי.קיו. אלא של משמעת עצמית. בקורס אינטרנטי אף אחד לא יעמוד לכם על הראש ויכריח אתכם ללמוד, אתם תצטרכו לדאוג לעצמכם.
מצד שני, בעצם הלמידה יש גם כמה יתרונות לקורס אינטרנטי. למשל, הסרטונים הרבה יותר אפקטיביים מהסבר בעל פה, וגם אפשר לחזור ולצפות בהם שוב ושוב, לעצור במקום הבעייתי ולראות שוב. התרגולים הם טובים יותר מדפי עבודה שהמורה הפרטי ייתן לכם, והם אפילו מזהים את הטעויות שלכם ונותנים להן מענה – כמו שמורה פרטי טוב אמור לעשות [בשלב הזה תרגול ברמה כזו יש רק על חלק מן הקורס, לא על הכל].
אתם יכולים לצפות בקורס בזמן ובמקום שנוחים לכם, ולא תלויים בשעות של מורה פרטי זה או אחר.
הרבה מן החשש מקורסים אינטרנטיים מקורו בדעות קדומות ובכך שלא רגילים אליהם – בעצם מדובר בכלי די יעיל (כמו ספר לימוד משוכלל וטוב באמת).
בכל אופן, חבל להוציא כסף סתם. כדי לוודא שדרך הלמידה הזאת מתאימה לכם, אתם מוזמנים להתנסות חינם בחלקים מהקורס. אתם יכולים גם לקבל החזר כספי מלא עד 72 שעות מהרכישה.

כן. ניתן להפנות אליי שאלות דרך התמיכה של האתר בלבד (לא באימייל). אני משתדל לענות לכל שאלה בהקדם.

מצטער, לא… רק התלמידים במצפה רמון – המקום בו אני מלמד.
וגם להם אני ממליץ על הקורס הזה. כל הרעיון הוא להיענות לבקשות של תלמידים רבים לשיעור פרטי, מה שאין לי זמן לעשות. הקורס הוא התחליף הכי טוב שיכולתי למצוא לעצמי – לפעמים אפילו טוב יותר מהמקור…

זה תלוי בתקופת המנוי שעליו שילמת.

קודם כל 10 – זה לא כולל את התרגולים. וחייבים לתרגל!
וכן, זה נשמע מוזר – מה שהמורה מלמדת בכיתה שנה שלמה, יכול להיכנס בכל כך קצת זמן?
אז זהו, שכן. הסרטונים ממוקדים מאוד וכשאתם צופים בהם, גם אתם שומרים על פוקוס גבוה (לא כמו בכיתה…). זה מאפשר לעבוד הרבה יותר במהירות.
חוץ מזה, הקורס אינו מבזבז זמן מיותר על נושא "הבנת הנקרא". לא נעים לומר, אבל יכולת ההבנה והכתיבה שלכם לא תשתפר משמעותית בחודש שלפני הבגרות, וגם לא בשנה שלפניה. כרגע עובדים עם מה שיש – ובדרך כלל זה מספיק.

שלח/י לי אימייל בפרטי. yochayo@gmail.com.
אני אשתדל לעזור.

האמת היא שאני מורה ללשון ואין לי יותר מידיי מושג במתמטיקה, פיזיקה או אנגלית… אבל בצוות שלנו בגול יש מורים תותחים שנבחרו בפינצטה להעביר כל אחד קורס בתחום שלו. הם נבחרו ל"גול" בזכות יכולת ההסבר המדהימה שלהם. הם כולם יכולים להכין לבגרות גם עציצים:)
והבשורה הטובה היא שיש לי קופון לתת לכם גם לקורסים האלה. הרשמו בדף זה, או צרו איתי קשר בוואצפ, ותקבלו אותו.

או אולי אתם מעדיפים באימייל: